| emi2909 a întrebat:

Am un aparat foto Sony Super SteadyShot, insa are o problema... De fiecare data cand il pornesc, sta aprins 1 secunda, iar apoi se opreste. Uneori nici nu porneste, doar se aude sunetul de pornire si atat... Este cineva care a patit ceva asemanator? Sau care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut,incecearca sa te duci la un service.

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Vezi daca bateriile sunt in regula, daca nu incearca altele, dar ar fi bine sa te duci cu el la un service pentru o evaluare.
Peace!

| emi2909 explică (pentru SimpleIsCool):

Tocmai azi i-am cumparat baterii... A facut asa cu tot cu bateriile noi si inca face asa dupa ce l-am lasat vreo 3-4 la incarcat. Garantia nu o am... Macar se poate face ceva?

| SimpleIsCool a răspuns (pentru emi2909):

Salut,incecearca sa te duci la un service.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Inainte incarca aparatul foto sau cumpara-i baterii. daca este nou si are garantie du-te cu el la reparat!