| Geo10 a întrebat:

Bună...
Am un calculator la care am internet prin cablu cu ip. Mi-am cumpărat un laptop și un router wireless. Am făcut configurația...a funcționat doua-trei luni apoi nu a mai mers. Cand bag mufa la PC internetul merge. Am resetat router-ul din nou, am dat pe dinamic ip apoi pe static, am clonat mac-ul...ți tot nu funcționează.
Aveți vreo ide ce aș putea face?
Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ai putea cumpara alt router daca nu ai garantie la cel care nu mai functioneaza.Succes.

| Kena a răspuns:

Esti pe RDS? Daca da si mie mi s-a intamplat.Cei de la RDS au resetat Id si pass-ul de la internet si ti le da personal.Du-te la ei sau suna-i.