| JulianaMark a întrebat:

Am un iPhone 3gs cu soft-ul 4.1. A fost codat, l-am deocat si domnul de la service mi-a spus ca nu ii poate baga alta versiune a softului pentru ca altfel telefonul se va bloca din nou si va fi iarasi codat. Ma rog. si cu acest soft nu prea pot instala nimiclaughing si am inteles ca pot instala versiuni mai vechi ale aplicatiilor cu ajutorul iTunes..Si acum intrebarea este 'CUM?'
Un raspuns clar. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Cum ce? sa instalezi aplicatii cu itune? pai simplu, il conectezi la un calculator care are instalat itune si mergi la Apple store si cumperi de acolo ce aplicatii ai nevoie sau daca sint gratis iei gratis.aia e tot.acum daca tu vrei totul moca nu ai cum la aitune.ce este grartis se ia gratis cu itune ce e cu bani cumperi.referitor ca vrei iso nou si la telefonul tau se poate si iso 6.1 adica ultimu daca nu ma insel da asa se intimpla daca telefonul este deblocat prin cidya sau alte chestii de genul asta. daca vrei sa nu mai ai probleme deblocheazal factory unloack si atunci poti udata orice soft de iso vrei.te costa cam 2$ deblocarea facuta de apple.in rest sa iei aplicatii moca si de pe alte siteuri trebuie sa ai jailbreack.dar asta cred ca stii.bafta si vezi tu ce si cum faci. aaaa deblocarea de care eu spun nu trebuie sa mergi nicaeri.nici nu iesi din casa nici nu duci telefonul nimanui, nici nu downlodezi nimic.nu faci absolut nimic.til deblocheaza Apple. daca esti curios iti spun ce si cum.

| Bogdan994 a răspuns (pentru vrelian):

As dori sa stiu si eu!