| Dudix_9300 a întrebat:

Am un iPhone 4, si nu se mai deschide. Cand zic ca nu se mai deschide, ma refer ca nu apare nici logoul de la Apple, nimic. Tin sa mentionez ca atunci cand s-a inchis, avea bateria 43%. Poate sa fie de la frig/cald? Eram afara si ploua. Presupun ca ar putea sa fie si din cauza presiunii din atmosfera.

7 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Daca nu apare nici logoul poate s-a sters softul.
Daca ti-l vede itunes il conectezi oprit la pc si il pornesti cande e pornit itunes si o sa inceapa downloadarea softului (asa s-a intamplat la mine)

Răspuns utilizator avertizat
| rutanklan a răspuns:

laughing)))) eram afarasi ploua laughing)). Pune l la incarcat si apoi vezi happy.

| Dudix_9300 explică (pentru rutanklan):

Poate fi si din cauza presiunii atmosferice...sau ceva de genuwinking.

| rutanklan a răspuns (pentru Dudix_9300):

Hahahhahaaahahha, mai mare aberatie nu am auzit. Ai acolo o carticica in cutiuta telefonului, si vezi conditiile atmosferice la care functioneaza. Pune mana si citeste nu asculta toate prostiile care le auzi de pe net.

| DenissaDenni a răspuns:

Buna! exact asa am patit si eu in seara asta.bateria era 29% si nu se mai deschide.Ce se poate face? tu ce ai facut? din ce cauza sa fie oare?

| Geoo_Geo_1998 a răspuns:

Pai depinde poate l-ai scapat... Ele in general nu sunt bune chiar daca par si apropo nu te tine mult bateriahappyFunda?happyhee hee