| crysstian a întrebat:

Buna am un laptop acer travelmate 5742 cu sistem de operare widows 7 si nu stiu cum sa ii reglez luminozitatea. DAU FUNDA SI VOT CINE MA REZOLVA!

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Apesi tasta "Fn"( a doua de jos) si in acelasi timp sageata stanga sau dreapta(pentru lumina) sau sus-jos(pentru volum), de fapt toate functiile care au aceeasi culoare cu Fn sunt accesibile doar daca este si aceasta apasata concomitent.

| crysstian explică (pentru viktorxxx):

Pai am incercat si asa si nu merge.imi zice sa intru pe undeva pe la control panel sa activez intai de acolo si apoi sa dau Fn si sagetile stanga, dreapta.

| crysstian explică (pentru viktorxxx):

Dar nu merge

| crysstian explică:

Am incercat si fn si din sagetile stanga dreapta da nu merge si im zice sa intru pe undeva in control pane si apoi sa incerc din sageti si fn.