| 123junior a întrebat:

Buna am un laptop Toshiba satelite L-305 si cand instalez windovsu si ajunge 26% se blocheaza si se restarteaza.Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Eduarrdinno a răspuns:

Inseamna ca ai sectoare cu probleme pe hard disk. Uita-te la acest tutorial si vei intelege mai bine. Foloseste acel program pe care o sa-l vezi in tutorial. Urmareste tutorialul pana la capat.

http://videotutorial.ro/......ial-video/

Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| 123junior explică (pentru Eduarrdinno):

Da da nu mai pot sa pun programu pe laptop ca o sters windowsu vechi cand am dat sa instalez alt windows.O sa incerc sa pun pe alt laptop hdd.

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

E gata DVd-ul cu kit-ul de instalare.descrcă veriunea originală de Windows 7 de aici
http://www.programecalculator.ro/......-ultimate/
Deşi este vorba de programe pc.com linkurile provin de la un partener la microsoftului ce a pus la dispoziţie ISO-urile oficiale Microsoft dar am înţerles că nu prea avea dreptul, dar ideea e că sunt gratuite spre descărcare dar ce nu îţi dă este serialul şi codul de activare, deci Microsoft-ul nu pierde nimic din asta de aia încă e moca treaba.Serialul şi codul de activare nu e neapărat să le introduci la instalare cu menţiune să debifezi chestia aia cu activează windows imediat ce mă conectez la internet asta ca să nu îl ia sindromul genuie( desktop negru şi mesajul ca nu e genuie). Soluţii sunt destule nu ţi le zic că nu încurajez pirateria, ci doar oppen source-ul(linux, free BSD, Solaris, şi derivatele din acestea). Succes

| magazindecadouri a răspuns:

Salut, poate sa fie de la HDD sau memorie.