| Bybi23 a întrebat:

Am un Nokia C3 si mi s-a blocat tasta cu care inchid si repornesc telefonul (tasta cu chestia rosie) de la un timp mi s-a blocat data si ora...nu se mai schimba.sad minutele trec dar pe telefon ora ramane aceeasi. Ma puteti ajuta? Daca ar merge sa-l reper sau geva in gen. Nu l-am scapat niciunde sau altceva

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul.Si mie mi s-a blocat de cateva ori si l-am resetat si si-a revenithappy

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Mergi cu el la un specialist, si ai sa vezi ce are ..De reparat e clar ca se poate repara, si nu o sa te coste foarte mult ca nu e stricat display sau ceva care ar costa foarte mult. Succes

| MrEvil89 a răspuns:

In general seria C3 are probleme cu softul si cu touch screenul(pentru cele care au).am avut o problema asemanatoare si am mers si am reinstalat softul

| Bybi23 explică:

Va multumesc tuturor. Am rezolvat problema!