| Black_Ics_1995 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, este vorba de un Nokia N95 8Gb, nu imi functioneaza tasta sus si tasta pentru dreapta dar daca repornesc telefonul totul merge normal dar doar pana cand inchid sina, dupa care apare aceeasi problema. Care ar putea sa fie cauza si ce as putea face in acest caz?

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Hey...si ce treaba are telefonia cu aceasta categorie? de ce nu pui intrebarea la categoria respectiva, asa primeai raspunsuri mult mai eficiente...
O zi bunahappy