| flaviu1 a întrebat:

Am un pc de 6300 mghz, 2 gb de rami, si placa video de 128 mb. Ce jocuri imi recomandati? As vrea sa fie jocuri frumoase

Răspuns Câştigător
| Alphawolf a răspuns:

Daca nu ai jucat jocurile: Tomb Raider Legend, Tomb Raider Aniversary, Beyond Good & Evil, si seria Prince of Persia, joacale ca nu te vei plictisi

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

6300 mghz? l-ai inventat tu acum? pentru ca nu exista asa ceva pe piata.
Dual Core 6300 are 2. 8GHz
Core 2 Duo 6300 are 1. 8 Ghz
recomand Prince of Persia, nu intra si tu in turma celor care n-au viata sociala si joaca Sims.

| costymaximus a răspuns:

Sims