| Levii a întrebat:

am un router SRX-WR150WH de vreo 2 saptamani, doar acum am apucat sa-l folosesc si cand bag la router settings (192.168.1.1) PPoE imi iese "Stimate abonat...nu dati parola sau userul la altcineva.Nu l-am dat la nimeni.Cum il fac sa mearga normal? Cand dau pe dinamic imi pica conexiunea pe la ora 11PM si doar la 3 se restabileste, si atunci doar daca ii fac o multime de restarturi..Adica bag scot bag scot si tot asa.Cine imi poate fixa aceasta problema dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Activeaza optiunea de Clone MAC address, vezi daca merge.

6 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ce provider ai? Unde iti da mesajul ala?

| Levii explică (pentru Radu284):

RDS si la orice pagina accesez fie ca de pe calculator fie de pe telefon.

| Radu284 a răspuns (pentru Levii):

Are routerul o optiune de Clone MAC? Incearca optiunea aia. Si. nu ai mai dat paroal si altor persoane, nu?

| Levii explică (pentru Radu284):

Desigur ca n-am dat, si da am Clone Mac adress

| Levii explică (pentru Radu284):

Am rezolvat problema, m-am dus la RDS si mi-au schimbat parola, am bagat Clone MAC adress si a mers perfect big grin

| Radu284 a răspuns (pentru Levii):

Activeaza optiunea de Clone MAC address, vezi daca merge.

| mariuscrazy09 a răspuns:

Uite aici sper sa-ti fie de aajutor http://mihaienasel.blogspot.ro/......x-srx.html