| dayanalove12 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si l-am cumparat din Spania. L-am decodat in Romania pentru ca imi mergea doar cartela de vodafone, iar eu sunt pe orange si am o problema cu el: cand ma suna o persoana imi apare cine suna si cand persoana respectiva inchide mie tot imi suna telefonul si trebuie sa-l inchid, iar atunci cand sun pe cineva nu pot sa sun. Ma puteti ajuta? Ce as putea sa fac ca sa mearga? E din cauza unde l-am dus sa-l decodeze? Sau care e cauza?
Va rog frumos sa ma ajutati. >big grin

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Acel decodat a fost fatal.A dat softul peste cap! Incearca sa pui un alt Android pe telefonul tau sau sa ii dai obtinuea de reparare.
Bafta!

| AlexCrb a răspuns:

Asta sigur e o problema de soft. Du-l la un service sa il resofteze sau sa ii faca un update.

| pinkpityc a răspuns:

Am avut o problema asemanatoare si la-am dus la reparat acasa nu se poate deci trebuie sa mergi cu el la reparat e singura solutie