| PikaChuVB a întrebat:

Am un Samsung galaxy S Duos ( Android 4.0.4) si as vrea sa ii fac un upgrade pana la 4.2.2 sau macar 4.1.2. Stie cineva cum? ( Daca da spuneti exact cum. pentru ca nu ma pricep. )
Folosesc doar o cartela, ma rog nu cred ca are legatura cu upgradeul

1 răspuns:
| budala20022000 a răspuns:

Nu ar fi ok sa iti faci upgrade pana la 4.2.2 deoarece telefonul tau s-ar putea sa nu functioneze cu aceasta versiune. daca iti faci upgrade, ti se duce si garantia si asta nu ar fi ok.mai bine lasi totul balta...