| danu4u a întrebat:

Buna happy Am un Samsung S5560i si nu pot sa intru pe net (cu WI-FI) ....adica atunci cand accesez o pagina apare "Memorie insuficienta" si am incercat si la setari si sa sterg totul din telefon si pe card am 3GB dar tot nu merge! stie careva cum pot sa rezolv? Si inca ceva. nu gasesc teme pentru acest telefon. Exista sau nu? happy Fundaaa :X

Răspuns Câştigător
| gabitzuuu11 a răspuns:

Intra pe mobile9

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Nu stiu sigur daca poti salva datele de pe internet pe cardul de memorie, dar mesajul respectiv iti apare pentru ca spatiul disponibil din telefon este prea mic. Din cate am vazut, telefonul are 78Mb spatiu de stocare interna, si totusi nu stiu ce pagini incerci sa vizualizezi de-ti incarca toata memoria. Eu pe Nokia C3 am 55Mb spatiu de stocare interna si la fel imi apare mesajul acesta cand incerc sa accesez o pagina care are multa reclama pe ea, dar chestia e ca la mine e destul de incarcata memoria interna a telefonului.

| danu4u explică (pentru JustCosmin):

Pai...am incercat tot ce e posibil si nu merge nimic

| gabitzuuu11 a răspuns:

In legatura cu moemorie plina.Ai deschis prea multe file pe telefon. Daca deschizi mai multe file si nu le inchizi pe cele noi nu va zice, momorie insuficienta ". Si exista teme pentru telefonun tau.

| danu4u explică (pentru gabitzuuu11):

Imi poti da un site cu teme? ca am cautat peste tot si gasesc numai tampenii...

| danu4u explică (pentru gabitzuuu11):

Si am incercat sa inchid si toate aplicatiile da degeaba. tot nu am memorie si eu cred ca e ceva legat de paginile pe care le-am accesat inainte. cerd ca s-au salvat undeva si trebuie sa le sterg. nu stiu.

| gabitzuuu11 a răspuns (pentru danu4u):

Intra pe mobile9