| Alex_Irimia_1994 a întrebat:

Buna!
Am un telefon Huawei Y5 si cand incerc sa filmez imi spune ca trebuie sa accept o licenta.
Imi puteti spune cum sa repar?

1 răspuns:
| Fekete_Sami_2000 a răspuns:

BigNation RPG
-Staff matur, cu varste peste 16 ani, va ofera ajutor si un tur al serverului cand intrati
-Ip-ul nostru este: 188.214.58.10:7777
-Avem mape implementate printre care si: ZONA STAFF, casele de pe plaja sunt schimbate, CASE PREMIUM
-Cautam playeri care pot intra in factiuni cu rank 1-6
-Cautam AGENTI(ajutor de admin) care sunt capabili sa foloseasca un limbaj adecvat, care sunt dispusi sa ajute playerii noi, totul doar cu cerere pe forum: www.bignation.tk/forum
-Avem sistem unic de [/getgift]
-Avem implementata comanda [/bonus] pentru cei noi pe server.
-Avem un DEALERSHIP unic!
-Avem un DMV unic!
-Avem multe sisteme unice cum ar fi sistemul de evenimente.
-Va astept pe server!
-Record playeri: 34/50!
-Avem panel: www.bignation.ml/panel