| ButterFly_8644 a întrebat:

Am un telefon Nokia 5130 si as vrea sa stiu cum pot transfera muzica de pe calculator pe telefon?!
Invers stiu, dar asa numai straight face.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ncablu usb daca nu-ti apare nimic cred ca ar trebui sa-ti apara in my computer memoria tel. Daca are sim copiile direct pe sim card.si gata!

5 răspunsuri:
| cd92 a răspuns:

Iti cumperi un card reader, si un adaptor SD iti scoti cardul tau din telefon, il bagi in adaptor, adaptorul il bagi in card reader, card reader-ul in USB si iti transferi muzica si de pe pc pe tel si invers.winking

| ejaxz a răspuns:

Cu usb, ar trebui s-ti apara o iconita in dreapta jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic

| ButterFly_8644 explică:

Da, asta stiu.

Dar nu ma prea descurc cu Programul NOKIA Pc Suite sad.
N`am precizat pentru ca abia dupa intrebare l`am gasit si instalat.

Scuze si Multumesc :*

| yoyo_4559 a răspuns:

Prin cablul USB care ar fi trebuit sa iti fie dat de la telefon. Si cred ca scrie in manualul de utilizare...