| JMSDH a întrebat:

Buna
Am un telefon nokia 5200 . Pana acum puteam sa iau pozele din el in pc cu ajutorul cablului usb . Dar acum calculatorul nu il mai detecteaza . Pe ecranul telefonului imi apare ca este conectat dar pc nu face nici o miscare . Cam ce pot face ?

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Cel mai probabil e de vina driverul. Dar ai putea sa transferi pozele pe micro sd cu ajutorul telefonului dupa care pui micro sd-ul intr-un cititor de carduri.