| anonim_4396 a întrebat:

AM un telefon AllView si habar nu am de ce nu merge atunci cand l-am conectat la PC. NU imi apare nimic pe ecranul telefonului, iar la PC din cand in cand ( apare si dispare) un mesaj in coltul din dreapta jos. Am apasat pe el si nu merge. E o lista. Nu imi cere permisiunea sau ceva. Ce pot sa fac, vreau neaparat sa descarc pozele si nu pot.

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Cablu de date prost.

| anonim_4396 explică (pentru Arthiom):

Si ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Ievi a răspuns:

Si eu am avut problem asta tot cu Allview e un brand slab de tot, chinezesc+romanesc si au un lag foarte mare, te tine doar 1 an dupa aia incepe sa faca numai figuri...

| Edd27 a răspuns:

Vezi in bara de notificari daca iti cere permisiunea de conectare. Am avut si eu Allview