| Bexa_Valentin_1999 a întrebat:

Buna am un telefon Orange zali cumparat de la Orange si am cam facut o prostie. Am instalat chainfire 3d fara sa fac backup. Mi s-a rebootat si s-a blocat la logo-ul Orange. Cred ca am boot loop si nici nu am activat optiunea usb debugging. Nu stiu ce sa fac... am incercat un nou rom dar cel de pe site-ul zte nu e bun... Va rog ajutor urgent.

3 răspunsuri:
| Cristi_Stroe_1995 a răspuns:

Inchidel apoi in cand il pornesti tine apasat in acelasi timp butonul de pornire si volum incet apoi cu butoanele de volum alegi restore backup data sau ceva de genul restore si apesi pe butonul powerwinking si revine la setarile din fabricawinking

| Bexa_Valentin_1999 explică:

La telefon am stock recovery iar cand apas pe volum incet si power intra in mod ftm. De asemenea la Orange nu pot apela deoarece displayul e spart iar acum nu il pot repara. in recovery mode nu imi apare restore backup data.

| Bexa_Valentin_1999 explică:

She plate inchide. Am rezolvat