| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy S2 si as dori sa ma conectez si eu la internet de pe laptopul meu, laptopul este HP 530, cum as putea sa ma conectez? Mentionez ca am fir de la RDS iar laptopul are wireless incorportat, exista posibilitatea de a ma conecta fara router wireless? Daca da va rog sa imi spuneti si mie pas cu pas ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

MHotspot sau Virtual Router

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Folosesti fie Connectiy fie mHotspot impreuna cu Virtual Router.

| PяInCєSs a răspuns (pentru Ionait):

Am incercat cu Connectify dar imi da o eroare la instalare. Alta idee?

| Ionait a răspuns (pentru PяInCєSs):

MHotspot sau Virtual Router