| Iordanrobert24 a întrebat:

am un televizor, mai precis un Samsung Smart Tv, si de la un timp, cand il deschid, se inchide singur la 20 secunde de cand il deschid. Ce are, ori ce i as face, tot nu se repara, va rog, ajutati-ma, ma omoara tata daca afla! Pls, dau funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa am patit si eu doar ca daca-l deschideam imediat dupa ce se inchidea mergea apoi toata ziua. Mi-au zis ca face in jur de 150 lei, plus transportul, plus manopera si mi-am luat altul

| Iordanrobert24 explică (pentru Salontanul):

Scuze de intarziere, uite o funda

1 răspuns: