| vicky2002 a întrebat:

Am vazut in oferta Metro un laptop care m-ar interesa. Ideea este ca se poate achizitiona in 10 rate fixe fara dobanda prin unicredit tiriac bank. V-ati facut careva? Ce conditii trebuie sa indeplinesti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iti da adeverinta pentru completat la serviciu si iti spune ce mai trebuie completat la serviciu. Ratele sunt fara dobanda, dar mai platesti niste comisioane.
Nu accepta sa cumperi laptopul in rate daca nu are 2 ani garantie! Mai am prieteni care platesc 2 ani ratele la produse cu 1 an garantie. Vezi ca acele preturi sunt fara tva, iar daca le pui tva-ul ajungi la pretul de EMAG, unde sunt conditii mai bune si de plata si de garantie!