| Deea4ever a întrebat:

Am windows 7 si am incercat sa fac un alt cont in afara de Administrator si am intrat in Control Panel-User accounts and family safety - add or remove user accounts. Am dat create a new account am scris un numele Andreea si cand am dat click pe create account zicea : "The specified account name is not valid, because account names cannot contain the following characters : /\[]":;.... Please type a different name." Am scris un alt nume si tot asa aparea.

Răspuns Câştigător
| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

Incearca din nou si scrie un nume fara : /\[]":;... si incearca doar cu litera mica

| Deea4ever explică (pentru Nasturica_Catalin_1997):

Tot nu merge! sad

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns (pentru Deea4ever):

Uite AM INCERCAT SPECIAL PT TN INTRA IN CONTROL PANEL > USER ACCOUNT iti vor aparea niste optiuni alege MANAGE ANOTHER ACCOUNT vezi pe la jumatea grilei aparute CREATE A NEW ACCOUNT iti scrii numele selectezi OPTIUNEA ADMAINISTRATOR si apesi pe CREATE ACCOUNT. SPUNEMI DACA MERGE

| Deea4ever explică (pentru Nasturica_Catalin_1997):

Nu, tot nu merge. sad Nu stiu ce sa-i fac.

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns (pentru Deea4ever):

Ce nume vrei sa pui?

| Deea4ever explică (pentru Nasturica_Catalin_1997):

Pai prima data am scris Andreea, iar dupa ce mi-ai zis sa scriu fara majuscula am scris andreea.

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns (pentru Deea4ever):

Incearca andrea. cu un singur e

| Deea4ever explică (pentru Nasturica_Catalin_1997):

Tot nu. straight face Lasa astunci. Multumesc oricum happy

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns (pentru Deea4ever):

Ok funda?

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns (pentru Deea4ever):

Da si mie fb tau daca vrei.winking