| moniqa a întrebat:

Aplicatia Paint din Windows îmi blocheaza calculatorul, iar pozele ies mult micsorate.Ca sa descarc si instalez Paint.net trebuie întai sa dezinstalez Paint din Windows? Multumesc de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce progr e Paint.net dar daca e acelasi cu Paint de care ziceai la inceput nu trebuie sa-l dezinstalezi tu pentru ca se dezinstaleaza cel vechi, singur, si se instaleaza cel nou. Daca iti zice ca exista in Pc alege sa-l inlocuiesti si gata happy. Daca nu e acelasi le poti avea pe amandoua sau sa-l dez pe primul doar daca te deranjeaza cumva.

1 răspuns:
| continutfragil a răspuns:

Indiferent, pentru ca daca nu il dezinstalezi tu, cand o sa iti instalezi altul o sa ti se dezinstaleze singur...asa ca faci cum vreiwinking