| elynasv a întrebat:

are cineva samsung galaxy mini? cum este? cat tine incarcat? sunteti multumit de el? pe mine ma intereseaza daca are mai multe teme in el si daca se pot lua de pe internet teme pentru el? se merita? va astept cu cat mai multe raspunsuri! DAU FUNDA! :*:*:*winking

7 răspunsuri:
| ღmarynaღ a răspuns:

Si eu am si sunt foarte multumita big grin, ce nu-mi place este aparatu foto pentru ca trebuie sa apesi pe ecran ca sa faci poza, in resc bateria tine cam in jur de 4 ore. mi-e mi se pare foarte practic si are multe aplicatii :*

| doolce_5899 a răspuns:

Buna! Am si eu galaxy mini. Sunt multumita de el. Daca stai toata ziua pe el tine bateria cateva ore, dar daca doar vorbeti tine cateva zile. Mie mi se pare un telefon foarte bun. Este potrivit pentru adolescenti. Un sfat: daca il cumperi, sa iti bagi si internet, deoarece acest telefon isi face updateuri aproape in fiecare zi. Chiar daca nu iti bagi, el isi face updateuri si iti va face cost suplimentar. Teme nu are, dar poti downloada de pe '' Market" ( este un site pe care il are ca functie telefonul pentu a downloada aplicatii, imagini, teme, jocuri etc.). Sper ca te-am lamurit. Pa-Pa

| doolce_5899 a răspuns:

Buna! Am si eu galaxy mini. Sunt multumita de el. Daca stai toata ziua pe el tine bateria cateva ore, dar daca doar vorbeti tine cateva zile. Mie mi se pare un telefon foarte bun. Este potrivit pentru adolescenti. Un sfat: daca il cumperi, sa iti bagi si internet, deoarece acest telefon isi face updateuri aproape in fiecare zi. Chiar daca nu iti bagi, el isi face updateuri si iti va face cost suplimentar. Teme nu are, dar poti downloada de pe '' Market" ( este un site pe care il are ca functie telefonul pentu a downloada aplicatii, imagini, teme, jocuri etc.). Sper ca te-am lamurit. Pa-Pa!

| doolce_5899 a răspuns:

Pentru ONX: mie mi-a dat telefonul cu un cititor pentru card- bagi cardul din telefon in el. Eu am un locas special in laptop pentru acel cititor. Uite-te si la laptopul tau, poate are.
Alta metoda nu mai stiu. Oricum, sper ca te-am ajutat.

| emmyxd a răspuns:

Da, am. si tine mult incarcat. cam o zi happy imi place si camera, si sunt multe jocuri si aplicatii si de toate. ti-l recomandwinking

| Butterfly23 a răspuns:

Ahhhhh vai Doolce m-ai ajutat si pe mine foarte foarte foate foarte mult mult mult... Ms mersi mersi mersi mersi!

| onx a răspuns:

Si eu mi-am luat unul zilele astea...e bun.adica mie una imi place, doar ca nu stiu, de ce am nevoie ca sa incarc poze de pe laptop pe telthinking in afara de cablu de date