| anonim_4396 a întrebat:

Samsung galaxy mini, se merita sau nu?

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Da, chiar se merită! Am avut şi a fost destul de bun.

| AstonMartin a răspuns:

Ia galaxy gio, e mai bun.

| AnkuAnkutzza a răspuns:

Se merita. Eu am galaxy mini si ma impac foarte bine cu el happy

| antonia2111 a răspuns:

Se merita dar mai bine ia-ti un galaxy fit ca am avut galaxy mini si s-a stricat foarte repede acum am galaxy fit si este tare merge foarte bine

| leaveyou2000 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Galaxy Young S5360. E acceptabil la pret si e foarte performant singura chestie e ca prezinta o camera foto de doar 2MP. TU decizi banii sunt la tinetongue!

| iPicka a răspuns:

Da se merita.

| nicoletta92 a răspuns:

Mai bine iti iei un galaxy fit, cam acelasi pret dar mai bun. Si eu tot mini am vrut sa imi iau dar cel de la magazin mi-a recomandat fit. ul.

| gemeni123 a răspuns:

Eu una cred ca se meritabig grin parerea mea tu faci ce vrei