| NebunaDeMica09 a întrebat:

As dori niste informatii despre Nokia Asha 302 si Samsung Star 3.As dori sa achizitionez unul dintre aceste telefoane,vreau sa stiu cum merg pe wi-fi,cum merg pe facebook,pe yahoo messenger, cum merg clipurile pe youtube etc. Vreau pareri de la cei care detin acest telefon sau care l-au probat.Dau funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| Mosternag159423351 a răspuns:

Nokia 302, nu l-am incercat, insa Samsung Star 3 m-am uitat peste el 30 minute si mess-ul merge foarte bine, facebookul la fel, wifi fenomenal insa clipurile nu prea clare, dar pozele sunt in regula.