| fluturascolorat a întrebat:

BUNA TPU, as vrea sa imi achizitionez telefonul samsung 3222. Vreau sa stiu daca e bun (cei care il au)si am vazut ca yahoo messenger este deja instalat in el, este gratuita accesarea lui si a facebook? fundita

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna. Fara sa ai net pe telefon nu prea cred ca ai cum sa accesezi yahoo si facebook. Si eu am in Samsung corby txt instalat facebook, dar fara sa am net nu merge. Eu una te-as sfatui sa te indrepti spre un Nokia C3, E5 sau E63 daca vrei neaparat telefon cu tastatura qwerty, sau daca vrei neaparat Samsung, poti sa incerci : C6625, CorbyTxt ( merge super bine ), S3350, si de ce nu, un BlackBerry. Bafta!