| AlexandraZize a întrebat:

Buna!

As dori sa-mi cumpar un laptop bun pana in 2000 de lei.
Ma puteti ajuta cu ceva sugestii? Precizez ca nu il vreau pentru jocuri doar uz " general" sa zicem,gen filme,poze, si cateva chestii de birou.Acum am un Acer 5742 z.(nu prea sunt fan al tehnologiei dar poate va ajuta pe voi, cei care aveti idee cu ce se mananca treaba asta de IT happy.
Multumesc! big grin

3 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite aici un laptop bun cam pentru orice + jocuri si e la promotie in momentul de fata http://bit.ly/1bX5GB0

| RockAngelZ a răspuns:

Eu iti recomand un Laptop Toshiba pentru ca este foarte bun, are multa memorie, te poti uita la ce filme vrei, are windows 8.
Îl poti achizitiona de pe Emag.ro,chiar de Black Friday. Laptop Toshiba Alb sau ce culori sunt si care iti place. Sper ca te-am ajutat happy.

| AlexandraZize explică (pentru RockAngelZ):

Mersi frumos happy m-am hotarat asupra unui Asus X550DP-XX007D mi s-a parut ok happy