| Ky_Pi_1990 a întrebat:

as dori un program sa pota "Taia" un film pe inaltime.

deci ce vreau sa fac este asta: am filmat desktop-ul cu bandicam si in film imi apare reclama la site imi scrie sus www.bandicamcom eu vreau sa nu mai apara aceasta reclama sa o decupez.
sau spuneti-mi un program de filmat desktop-ul fara sa apare ceva de genu asta in filmulet si sa fie si cat de cat de calitate.
dau funda da raspunsul cel mai de ajutor.

va rog abtinetiva de la raspunsuri daca nu ati inteles sau daca nu aveti habar de asa ceva.
va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Incearca Sony Pro Vegas este folosit si de vloggeri.

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

CamStudio (editezi si filmezi)
FRAPS (Pentru jocuri)

P.S. CamStudio merge si pe jocur