| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna as vrea impreuna cu niste pr foarte apropiatii sa ne facem prpriul nostru site de anime de ex la fel ca si animekage deci ce trebuie sa facem.Cine imi spune si imi poate explica cat mai amanuntit primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Mergeti pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site ori Blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, hosting, spatiu si adresa de tip nume.ucoz.ro, totul gratuit!

Aici putetii sa va inregistrati: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca avetii nevoie de ajutor suplimentar va ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Succes si un an nou fericit!

4 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Crearea unui site de la 0 necesita foarte multa munca si experienta in domeniu. Iti pot recomanda anumite companii care ofera posibilitatea de a-ti creea un site gratuit fara prea multa munca.
www.webs.com/ - Intra aici fa-ti cont si ti se vor arata pasii necesari pentru a creea site-ul
ro.wordpress.com - blog gratuit

| razvirzi a răspuns:

In primul rand sa stiti sa faceti un site
al doilea sa cumparati un domeniu
si cred ca ar trebui sa aveti si ceva acord pentru postarea videoclipurilor

| derbedei a răspuns:

Daca vrei intra in echipa mea
http://anyvyde.webnode.com/
Ma gasesti la id:
anyvyde@yahoo.com

| Love_Stefan_1995 a răspuns:

Daca vrei pot sa te ajut;) cautama la id jm34lv am eu deja site abia l-am facut insa nu pot sa fac totul de unul singur, www.ecchi.autostrike.ro uitate si zi-mi daca iti place cum arata si daca vrei sa ma ajuti