| Bodale_Ady_1997 a întrebat:

Buna as vrea sa fac microfonul de la castile telefonului sa mearga si la PC a puteti ajuta

2 răspunsuri:
| valy91 a răspuns:

La pc ai mufa pentru microfon separat iar castile de la telefon au o singura mufa care este mai speciala fata de un jack obisnuit de casti normale
1! mufa de la castile de telefon are iesire audio si intrare microfon intr`una singura
2! mufa de la pc nu are decat iesire audio nu si intrare microfon pentru microfon este separat

| Burjon a răspuns:

Nu merge! pc-ul are mufe separate pentru microfon si casti! Roz-microfon, verde-casti!