| DaNuTzZzAaa a întrebat:

Bunahappy. As vrea sa imi cumpar un aparat de fotografiat ceva mai de calitatate, chiar daca sunt incepatoare. Dintre Nikon Coolpix P510 si Canon EOS 1100D care credeti ca este mai bun, ambele sunt la acelasi pret la eMAG.
Argumenta-ti alegerea facuta. Multumesc! Fundita:3

3 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Eu zic prima varianta, in primul rand pentru ca am si eu si sunt foarte multumit de el, face niste poze chiar foarte bune...sa te mai gandesti si la ce zoom optic are... oricum alegerea iti apartine. funda?

| pagetoc a răspuns:

Suna la f64(http://ow.ly/mvITv) si cere o parere profesionistilor, una in plus. :) Eu as merge pe Canon. Succes!

| Sconosciutonome a răspuns:

Eu zic ca Canon... am Nikon Coolpix si nu imi place mai deloc! Canon mi se pare mai bun!