| Diana2612 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Samsung A5 din 2017 si as vrea sa stiu daca as putea sa folosesc la acest telefon o husa pentru modelul din 2016. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Normal ca nu se potrivesc, uitete pe GSM Arena si vezi ca au dimensiuni diferite, plus ca amplasarea difuzorului, a mufei jack, a camerelor difera, si mai presus de toate a5 2017 este rotunjit la colturi pe cand a5 2016 este foarte colturat. Deci sub nici o forma.

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună! Uită-te la dimensiuni şi o să afli

| Valentin771 a răspuns:

Din cate stiu eu da, deoarece sunt la fel dar ca sa fi sigura intra pe Youtube si uitate la comparatie intre ele