| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon bun cu camera f buna, mp3, si aspect placut si ieftin. ce mi-ati recomanda? de ce?

Răspuns Câştigător
| kilimanjaro a răspuns:

Salut!

Eu mi-am luat azi un HTC Wildfire normal...am zis normal pentru ca exista si wildfire S care arata mai bine, e mai scump, dar este mai slabut decat normalu!
mi se pare ca l'am luat de la Vodafone cu 260 RON la abobnamentu complet 800 ( 7Euro/luna) si pot sa zic ca sunt multumit de el deocamdata ( nu il am decat de 1 zi )

Bafta!

1 răspuns:
| Troll a răspuns:

Nokia 3410+mp3player Sanyo + ceva camera digitala de pe piata = pachet complet bun si ieftin : sa nu uitam ca trebui lipite cu scoci laughing

Amu serios zi si tu un pret in carfe vrei sa te incadrezi, daca vrei sa cumperi la abonament nou sau la prelungirew contract abonament ca asa eu pot sa iti zic sa iei Samsung Glaxy S 2 pentru ca ii ieftin la un abonamet de 20 euro/luna. Da si tu mai multe detalii ca nu te doare mana sa ma tastezi acolo ceva