| Alliie a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop bun pana in 2500 lei. Ma poate ajuta cineva cu niste sugestii va rog puppy dog eyes.
Funda [:

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

Depinde ce ai vrea sa faci cu el...
doua recomandari din partea mea...eu as alege DELL
http://www.emag.ro/.......RG80C.004 (dar este Acer si este destul de naspa:|)
http://www.emag.ro/......-271873414

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cumpara un Sony vaio!
http://www.sony.ro/product/vn-f-series/vpcf22m1e

| MMihai a răspuns:

Dacă nu ești student sau adult om de afaceri sau un salariat care merge pe la firme nu îți trebuie de nici o culoare Laptop, iar cu o parte din bani îți îmbunătățești calculatorul actual. Cumperi : imprimantă, tabletă grafică, tv tuner extern care lucrează și fără calculator, cumperi memorii, un al 2 lea hard pe care pui un alt sistem de operare diferit de minunea aia numită Windows care face rost repede de viruși, etc... șamd.
Orice calculator cumpărat azi după 4-5 ani este depășit. La calculatoarele fixe mai schimbi o placă, mai schimbi placa de bază și procesorul etc. și ești la zi cu sume mai mici.
Dacă ești prost și nu știi ce să faci cu banii cumpără-ți fără rost laptop.
Dacă ești student și scrii la calculator mai repede decât cu mâna are rost să cumperi așa ceva, sau dacă faci afaceri. Că nu o să cari la o întâlnire de afaceri, ca nebunul calculatorul, monitorul, și mățăraia lor de fire după tine.

| MMihai a răspuns:

M-am uitat pe întrebările puse de tine ori ești la gimnaziu ori cel mult în clasa a 10 a.
Nu ai ce face cu laptop.
Îți trebuie să înveți, să lucrezi bine, cu un calculator fix.

| MMihai a răspuns:

Să înveți să lucrezi cu Open Office și cu Sisteme de operare din grupa Ubuntu Linux și cu limbajul de programare C++ pentru Linux.

| telecomputer a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el. Da un add la aditzu_99 si te ajut

| Alliie explică:

Va multumesc pentru sugestiile voastre... Sunt cls. a 8-a si am facut niste cursuri intense de info... asa ca. stiu sa umblu cu un Pc si vreau sa invat pe laptop. Multumesc; x