| ToxicTpu a întrebat:

Neata guys! Intentionez sa imi cumpar un laptop. si ma gandeam la un Acer ceva... vreau sa fie si pentur jocuri. dar sa nu fie mai scump de 2500 lei. ma poate ajuta cineva? funda garantat!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Durol a răspuns:

Nu iti recomand laptop mai bine ia-ti unitate cum fac si eu.e mai bine sa ai unitate pc decat laptop

| ToxicTpu explică (pentru Durol):

Unitate am. pentru jocuri. dar eu vreau un laptop care sa fie bun si pentru programe si pentru jocuri. si sa fie pana in 2500 lei.

| Durol a răspuns (pentru ToxicTpu):

Aaaa..nush frate uitate la altex poate gasesti ceva. sau pe 1a daca esti din cta mangalia Bucuresti mi se pare ca are si transport..incearca

| Nicolae_Ciofu_1976 a răspuns:

Cred ca gasesti aici http://bit.ly/NoUtw6R