| HereToHelp123 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon la 5-6 milioane big grin Si ma gandeam, un HTC e ok? Sau ce-mi recomandati? big grin Mersi :*

4 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Htc Desire 310 (daca iti place si e bun pentru ce vrei tu sa-l folosesti) happy

Răspuns utilizator avertizat
| Altadata a răspuns:

Lg l70

| Eurofighter a răspuns:

Eu ti-as recomanda HTC Desire 320 cum spunea colegul de mai jos. Singurul dezavatnaj este ca nu are protectie la ecran si doar 4 GB stocare interna care ajunge pentru apps dar nu si jocuri (muzica filme ce mai vrei le ti pe card)