| saiyanul a întrebat:

Buna,as vrea sa-mi iau un tv de la altex sa-l folosesc ca tv si pentru ps4 p care o sal achizitionez lunile acestea.
Am auzit k conteaza mult luminozotatea in punctele intunecate d l jocurile ps4, si nu stiu ce tv ar fi bun pentru ps4 pana in 10 milione, as dori si un link daca s poate.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Stai linistit,se vede pe orice tv, lcd, led, hd, jocul conectat cu cablu hdmi

1 răspuns:
| saiyanul explică:

Si care ar fi mai potrivit de la altex pana in 10 mil? sa n-am probleme de lag sau de claritate