| OptimusPrimeTFP a întrebat:

Buna laughing)
As vrea sa-mi spuneti cum pot seta laptopul ca atunci cand se termina bateria sa se puna in stand by?
Mersi mult!

3 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Nu poti seta laptopul sa intre in stand by atunci cand se termina bateria, posi sa setezi ca sa intre in stand by dupa o anumita perioada de timp si, anume:
contol panel-obtiuni alimentare-modifica obtiunilwe alimentare-acolo setezi dupa cat timp vrei sa intre in repaus, sau dupa cat timp sa se inchida monitorul etc.

| OptimusPrimeTFP explică (pentru supermdmario):

Stiu asta da dupa ce mi-am reinstalat windows-ul se punea pe stand by si am ublat pe la setari si l-am schimbat da faza-i ca nu mai tin minte pe la care setari crying(

suntserios
| suntserios a răspuns:

Modul stand by consuma curent, asa ca fara baterie nu are cum sa intre in aces mod