| Dan96 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce programe de modificat Windowsuri exista ca vreau sa modific un Windows xp SP2 nu cu teme si alte nebuni vreau sa bag programe care sa se instaleze odata cu el sal modific as cum vreau ieu sa bag teme in el (funda pentru cel mai bun raaspuns)

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nlite se numestewinking

| linux996 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=589 ian uitete tu aici Sunt convins ca o sati placa!

| Geo12 a răspuns:

Se numeste Styler.programul are mai multe versiuni. sper so gasaesti pe cea buna.sall.sper ca te-am ajutat