| alexutzu997 a întrebat:

Buna!

As vrea sa stiu de ce da eroare la launcherul de la empiremt2?

Deci sa incepem am un client de pe net ( nu cel de la empiremt2) si ca sa nu scot iarasi si clientu' lor am scos numa launcherul si il pun in client si cand incerc sa intru zice asa : LoadLocaleError(locale/hongkong/locale_gane. txt) si am incercat si pe alt client si la fel oare dc?

Răspuns Câştigător
| ionutdmx a răspuns:

Nu stiu poate lipseste ceva, dar si eu am jucat empire mt2 da mi-au banat contul deci in cazul tau poate lipseste ceva sau daca nu iti merge incearca pe metin2gx e super.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu de ce. iti trebuie un fisier numit locale in care intri si este un folder numit hongkong cauta pe gogle eu il am