| Florin_4402 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu ceva
As dori sa bag windows 7 home premium pe un laptop a avut inainte nu stiu ce fel de windows gen 7 si mergea mult mai bine dar acum cu noul windows merge mai prost am inteles ca cu windows 7 ar merge mai bine astept parerile voastre
Configuratie :
Intel M 1.7 Ghz, 1GB ddr2 si placa video integrate 915GM sau asa ceva
Astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Procesorul e slabut si memorie ram putina recomand folosirea windows xp sp3 uita de 7 intotdeauna se va misca asa din cauza update-urilor care ei zic ca rezolva anumite probleme dar din cate vad eu ingreuneaza sistemul... afterall my opinion only

1 răspuns:
| Florin_4402 explică:

O sa vad am si un windows vista home basic original... nu stiu as baga sa vad dar am si un xp sp3 pe care am vrut sa il bag initial dar nu citea CD o sa vad eu