| Alexandru_Titaru_1995 a întrebat:

Am si eu un Laptop cu 4GB ram placa video AMD Radeon HD 6320 Graphics 1965 MB Windows 7 Home Premium 64-bit si vreau sa stiu daca e sa descarc GTA IV va merge la memoria care o am? Astept un raspuns happy

Răspuns Câştigător
| CrazyOfKill a răspuns:

Normal ca merge si eu am la fel windows 7 si am gta 4 funda?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Memoria e suficienta. Dar e recomandat sa ai un proceror quad core. Tu ce procesor ai?

| Alexandru_Titaru_1995 explică (pentru Wr3nch):

AMD E-450 APU with Radeon (tm) HD Graphics (2 CPUs), ~ 1, 6GHz

| savuemy a răspuns:

In primul rand- nu conteaza cat ram ai...sa ai peste 2 gb sau 2 gb ram!
important la un pc este placa video...si da o sa iti mearga dar trebuie sa dai setarile la low! daca vrei sa te joci! nu iti lua laptop!

| Alexandru_Titaru_1995 explică:

AMD E-450 APU with Radeon(tm) HD Graphics (2 CPUs), ~1, 6GHz