| Andutsaa a întrebat:

Buna buna!:)am si eu o intrebare...cand bag cablul de date in unitate si in telefon imi arata ca este introdus usb'u dar in calculator nu imi apare:(...stie cineva sa imi spuna ce are?:(. Telefonul este acesta http://funinlife.files.wordpress.com/2007/03/nokia_aeon_ 1.jpg. Cablul de date face parte din incarcator, de incarcat incarca, la fel si cand il bag in unitate, incarca doar ca nu imi sa voie sa descarc pozele.Astept raspunsuri, multumesc frumos :(:*!

Răspuns Câştigător
| NoKidding a răspuns:

Uita'te pe ecranul telefonului cand bagi cablu de date in pc, trebuie sa te intrebe in ce mod vrei sa il folosesti(ca media-player.si nu mai stiu ce) tu ii dai pentru transfer de date.cred ca asa ehappy

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da add la id-ul
***ID STERS*** (Post editat de Ronnix)

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Poate e ars slotul pentru usb din pc thinking fundita?

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Aha.atunci nu stiu ce are sad

| Andutsaa explică:

Emm, cand bag alt cablu de date in pc merge...doar asta nu mergesad!