| adrianaaa a întrebat:

calculatorul meu e impartit in C, E, G dar am o problema ...cand incerc sa intru in E imi apare o eroare si nu il pot deschide spune cam asa: E: \ is not accessible
Error performing in page operation
In afara de aceasta nu pot acesa nici folderele pe care le am in telefon atunci cand introduc cablul de date, imi da efectiv eroare si nu pot intra in fisier, uneori nu imi citeste nici macar cardul de la tel(cititor universal) cum pot rezolva problema asta? funda

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Acel E despre care vorbesti poate fi o fosta imagine virtuala sau o partitie ce nu mai merge accesata din diferite cauze. daca este o partitie incearca sa o formatezi. Daca nu merge nici dupa aceea, recomand un format total cu reinstalare windows.
cat despre telefon poate fi de la card care "a se stricase" - are baduri sau ceva, telefonul virusat sau dam iarasi vina pe windows...
bafta

| claudiu89 a răspuns:

S-ar putea sa ai doua feluri de windows-uri instalate, windows 98 si xp, in felul asta nu poti vedea fisierele lui 98 din xp si viceversa,

| FLAVIUS_4030 a răspuns:

Cea mai buna soluție este formatarea probabil exista o eroare în windows din mai multe motive. De acea cand instalezi din nou windows-ul, împarte memoria în 3 discuri C, D si E

| Tanase98 a răspuns:

Trebuie sa reformatezi E

| best5 a răspuns:

Salut,

Te sfătuiesc să nu faci nimic drastic (cum ar fi formatarea).
Dacă vrei, scrie-mi un privat, ca să-ţi spun - pas cu pas - ce cred
eu că ar fi de făcut, ca să nu pierzi datele.

| best5 a răspuns:

Salut,

Am scris un răspuns, dar văd că nu apare...
Mai încerc odată. Oricum, dacă nu apare nici acum, îţi scriu un mesaj separat.