| QuietAngel a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul. Nu-mi merge partitia D. Adica nu se deschide... Imi apare un mesaj: D:/ is not accesible Error performing inpage operation. Va rog... orice ajutor e bine venit. puppy dog eyes
Mentionez ca inainte de a aparea asta calculatorul nu avea nimic dar dupa ce l-am oprit si am revenit mergea foarte greu la pornire... si apoi a mers greu incontinuu si cand am intrat in D imi aparea mesajul acela.
Multumesc! (scuzati categoria straight face)

3 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta si proprietati la partitie si dai o curatare apoi iar click dreapta si proprietati instrumente si dai si defragmentare si scanare de errori, mai exista riscu sa fi luat un virus deci instaleaza-ti si un antivirus Avira sau Avast vezi ca sunt free si ultima solutie format.

| QuietAngel explică:

Multumesc pentru ajutor happy
am rezolvat... i-am dat un restart si a verificat D-ul, apoi a pornit normal big grin si mergea si D-ul.

| ownage a răspuns:

Click dreapta - explore ai incercat? asa am patit si eu