| Clara_6276 a întrebat:

Cand imi trimite cineva ceva prin bluetooth se salveaza in memoria telefonului.Eu vreau sa se salveze pe card dar nu stiu cum sa faac.Nu pot seta asta cand imi trimite cineva si in telefon nu gasesc unde sa setez.Niste colegi mi-au spus ca il conectez la pc si ii fac nu stiu`celaughing. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| M3ntosana a răspuns:

Te duci la setari -> memorie implicita si de aici te descurici cu descarcare wap, mesaje, bluetooth etc... iar daca nu ai sad eu am incercat sa te ajut happy

| belltech a răspuns:

Il sincronizezi cu pc-ul. ce telefon este? cu windows mobile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu numai ca am un blackberrry storm. nu am cablu de date la el si de obicei trimit prin bluetooth. numai ca vreau sa trimit ceva pe telefon si nu merge fiindca nu am suficienta memorie, dar pe card am, nu stiu cum sa fac sa trimit sa se salveze direct pe card,.

| CiRiNeL a răspuns:

Cauta in bluetooth->setings... daca nu, de fiecare data cand primesti ceva ii dai move