| Cosmin_2995 a întrebat:

Cand imi trimite cineva ceva prin bluetooth se salveaza in memoria telefonului.Eu vreau sa se salveze pe card dar nu stiu cum sa faac.Nu pot seta asta cand imi trimite cineva si in telefon nu gasesc unde sa setez.Mentionez ca am telefonul NOKIA 6300. Ma puteti ajuta? dau fundita.
nu am nimic la setari sau la blueooth. ceva solutii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 6300. A specificat. Nu pot sa iti dau niciun sfat. si eu am aceeasi problema at wits' end

| mihiai a răspuns:

Depinde ce telefon ai
la Samsung corby dai setari, setari memorie, detalii cartela, vizibilitate bluetoth