| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Care este temperatura maxima a unei placi video Asus Nvidia Geforce GTS 450 1 GBDDR5 Silent version?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E o temperatura normala tinand cont ca e vara

| Gabitzu246 explică (pentru sltlp):

Ms. de raspuns.Ti-am dat FUNDA

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu chiar, se deslipestelaughing ce tampenii spui

| sltlp a răspuns:

Ce temperatura ai de te sperii atata. e cumva cu racire pasiva?

| Gabitzu246 explică (pentru sltlp):

Am jucat de curand Spec ops si battlefield si imi ajunsese la 70 de grade mentionez ca este cu racire activa adica are cooler, nu cred ca mi-a trecut niciodata de 70 de grade.

| sltlp a răspuns:

Nu am de gand sa ma cert cu "inteligenti" si "experti", exemplu in cauza, tu. Arata-mi tu mie "inteligentu-le" ce palca video atinge 130 grade

| sltlp a răspuns:

Reciteste-ti prima propozitie. "se dezlipeste chipul", mai clar"chipul" de pe a cui fata? Nu te mai da mare ca nu ai cu ce. Stiu despre ce vorbesti, da r stai calm, temperatura de dezipire e undeva pe la 300 grade, in nici un caz 100. Pai atunci cei cu laptopuri ce se mai fac saracii, c a alea ajung frecvent la 100 grade. ia zi

| sltlp a răspuns:

Alege varianta corecta, ca nici engleza nu e aia, nici romana. In engleza nu exista cuvantul chipul, e ceva romgleza.

| sltlp a răspuns:

Mai gandeste-te, nu faci bine.

| imaqtpie a răspuns:

Temperatura este normala.

| Gabitzu246 explică:

Este pe racire activa am mai spus asta