| SpigiBb a întrebat:

care stie un program in care pot sa modifc niste poze gen:sa iau o poza oarecare de pe net si sa imi pun numele intr-un colt la poza cu forme si culori etc? intelegeti voi! in afara de photoshop ca nu ma pricep deloc sau daca mi-ar putea spune cineva cuma r fi perfect!

5 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

Programul pait rolling on the floor)? Daca zici ca nu-ti trebuie photoshop cu care poti sa faci ceea ce-ti doresti cu o poza si mai multe...happy Pait sa fie

| DjYeti a răspuns:

Photoscape..majoritatea fetelor il folosesclaughing eu folosesc PS5 momentan..nu sunt un maestru da un nume stiu sa imi scriu pe pozalaughing Funda?

| Vickzye a răspuns:

Simplul si accesibilul Paint

| KokaiNe a răspuns:

Photoscape

| Bogdanaaaaaaa001 a răspuns:

Photoscape :*